cebulaZrosoluMistrzw Hydepark2024-03-02T10:06:15+01:007Jak tam 1 weekend marca? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dobrze, niedobrze? #kiciochpyta79Udostępnij
Mielonkazdzika2024-03-02T10:21:35+01:002@cebulaZrosolu przez zime to mi sie nic nie chce, normalnie hibernacja, i zadnych planow (no chyba ze wyjazd do jakiegos cieplego kraju). Dopiero tak gdzies od kwietnia mam checi na jakies pozytywne zmiany.
GtotheG2024-03-02T10:30:05+01:001@cebulaZrosolu przytylam 2 kg, dieta idzie swietnie, depresja powoli ustepuje dzieki zwiekszeniu swiatla slonecznego. Czekam na wiosne.
GrindFaterAnona2024-03-02T10:31:17+01:002@cebulaZrosolu zapowiada sie świetnie. Najpierw ćwiercfinaly play-offów #hokej na Spodku, a potem maraton Obcego (kupilem antologię na Blu-Ray)
PaczamTylko2024-03-02T10:31:45+01:001Dobrze, zaraz wstaję z łóżka. Jakieś śniadanko, komputer, a potem się zobaczy. Dzień będzie sponsorowany przez literkę C jak chillout.
Guma8882024-03-02T10:35:29+01:001Bardzo dobrze+2kg mięcha i zaraz wchodzi kreatyna i białko. Do tej pory nic tylko jedzenie i ćwiczenia
micin32024-03-02T10:45:31+01:001@cebulaZrosolu otóż nie tym razem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Os stycznia kolejne 4kg sadła zrzucone, dodatkowo rekord zarobków ( ͡° ͜ʖ ͡°)