Jak ktoś jedzie z Katowic na Wisłę to życzę powodzenia xD dawno nie widziałem takiej masakry #gownowpis i trochę #podrozujzhejto
Jak ktoś jedzie z Katowic na Wisłę to życzę powodzenia xD dawno nie widziałem takiej masakry #gownowpis i trochę #podrozujzhejto
Zaloguj się aby komentować