Jak ja lubie takie dłubanie, no i mechanior zdzierca mnie nie oskubie na cebuliony
#samochody #diy



Jak ja lubie takie dłubanie, no i mechanior zdzierca mnie nie oskubie na cebuliony
#samochody #diy



@winiucho ostatnio zatarła mi się linka (jak się później okazało) od klamki. Żeby się do niej dostać trzeba było roznitować blachę całą dookoła (zamiast tej pianki ze zdjęcia) + roznitować głośnik + roznitować szyny szyby, które były przynitowane do tejże blachy. No kurwa masakra. Pacjent Passaratti B6
A wystarczyłoby, żeby dali tam wkręty...
Zaloguj się aby komentować