Jade z proboszczem i przydupasem biskupa na południe. 800km, zakaz jedzenia kanapków, wiec jedyne co ki zostaje to ... Książka. Pierwszy raz od 12 lat jestem pasażerem na wyjeździe służbowym, aż mi dziwnie.

To lecę, pierwszy Pratchett, dobrze zaczynam?

#ksiazki #uuk #terrypratchett

8268c130-b593-46a3-982d-b9498d07cd92
Cybulion userbar

Komentarze (20)

@Cybulion 


Da radę, bo te historie są w miarę "odrębne", chociaż cykl o straży lepiej zacząć od Straż! Straż!, jeśli nie czytałeś nic wcześniej.


Miłej lektury!

@Cybulion bardzo mnie to cieszy! Książka to świetny wybór, jeśli chodzi o treść, chronologicznie mógłbyś co innego... jak Moll mówi, "Straż, straż", ale... w zasadzie... tutaj chronologicznie jeszcze wcześniej... ale to się samo wyjaśni, nie będę spoilerować. Co ciekawe, właśnie z Nocnej Straży teraz cytaty u mnie lecą

Trochę to podejrzane, proboszcz i jakiś od biskupa - a Ty wyciągasz prawie Harrego Pottera i oni tak spokojnie?


Dziwię, się że jeszcze nie dostałeś wykładem z morałem:)

@Magnetar_Mike jestem ich pracownikiem cywilnym, nawet chrztu nie mam chłopie a do biskupa mówie szefie. Jeden czort, KK od środka wcale nie jest taki jak ludzie to widza od zewnatrz. To nie średniowiecze XD

@Cybulion Potwierdzam to, co pisała @moll - lepiej zacząć od początku cyklu o straży ("Straż! Straż!"), ale nie jest to mus. "Straż Nocna" to naprawdę mocna pozycja w serii i jeżeli polubiłeś Pratchetta, to się nie zawiedziesz. Baw się pysznie!

Zaloguj się aby komentować