Jabłka w cieście naleśnikowym. Dobre bo szara reneta.
#jedzenie #gotujzhejto

Jabłka w cieście naleśnikowym. Dobre bo szara reneta.
#jedzenie #gotujzhejto

@wyborny W serialu oficer jest scena w której zaszczutemu na przesłuchaniu chłopakowi Mama przyniosła racuchy i policjantki zaczęli je żreć na jego oczach i zastanawiać się co to jest, a biedny chłopaczyna z wysiłkiem wydukał do nich: „to są racuchy debilu”
nie mogę znaleźć tego urywka na YT, jest tylko jakaś gównoprzerobka
@moll Ojej współczuję, zjem za Twoje zdrowie.
Ja to sobie myślę że mi rodzina wprogramowała takie spalanie ciągłymi sugestiami że jestem chudy, drobniutki, dużo jem, ale mam szybką przemianę materii.
Moje rodzeństwo ma delikatne problemy z nadwagą.
Nawet młodszy brat urodzony jako wcześniak waży prawie stówkę a niższy ode mnie jest
Zaloguj się aby komentować