idę jutro na kolację do eleganckiej restauracji świętować swoje sukcesy i jestem z tego powodu podekscytowany #depresja #gownowpis
idę jutro na kolację do eleganckiej restauracji świętować swoje sukcesy i jestem z tego powodu podekscytowany #depresja #gownowpis
Zaloguj się aby komentować