AmAd
Kosmonauta
I to mnie bardzo irytuje że nie ma tu nocnej zmiany i tak odświeżam a ostatni wpis sprzed godziny.
#nocnazmiana #przemyslenia
I to mnie bardzo irytuje że nie ma tu nocnej zmiany i tak odświeżam a ostatni wpis sprzed godziny.
#nocnazmiana #przemyslenia
Zaloguj się aby komentować