I tak powolutku sobie leci :) #odchudzanie
Uprzedzając pytania, wzrost 180cm, kaloryka 2200, sportów ogólnie żadnych, spacery z kijkami co najwyżej, ale to czasami tylko.
Zejdę do 85 i stanie, później zejdę do 82 i na tym skończę.

I tak powolutku sobie leci :) #odchudzanie
Uprzedzając pytania, wzrost 180cm, kaloryka 2200, sportów ogólnie żadnych, spacery z kijkami co najwyżej, ale to czasami tylko.
Zejdę do 85 i stanie, później zejdę do 82 i na tym skończę.

@miszakis dużo zależy od stosunku masy mięśniowej do tłuszczowej. Mięso zawsze wygląda lepiej od sadła. Osoba ćwicząca nawet na końcu masy będzie wyglądać lepiej od osoby niećwiczącej o tej samej wadze, a nawet od osoby dużo lżejszej.
Dla osoby niećwiczącej takie 86 kg przy 180 cm to dalej nadwaga i tyle. Zejście 2 kg w ciągu dwóch tygodni to prawdopodobnie w dużej mierze zrzucenie wody, zwłaszcza że przy świętach łatwiej jej nabrać. Ale walka z nadwagą generalnie zawsze na plus. Ja bym dorzucił pewnie do tego choćby pompki, bo to generalnie spoko ćwiczenie, na którym można fajnie progresować, nie zajmują dużo czasu, a potrafią dorzucić centrymetrów w klatce piersiowej i ramieniu.
Zaloguj się aby komentować