WiejskiHuopFenomenw Hydepark2024-06-09T22:00:23+02:007Huop tu już nie wchodzi prawie.. ehhh co tam u was stara gwardio? Jak życie uguem? #przegryw75Udostępnij
ErwinoRommelo★2024-06-09T22:28:38+02:001powoli jako tako, w horroki pogralem troche dzisiaj, poczytalem, zaraz jakies jajo z chlebkiem i pod koncyk, prosze zaglodac od czasu do czasu do koliegow z hejto!
wombatDaiquiri2024-06-09T22:29:06+02:000@WiejskiHuop raz lepiej, raz gorzej. Ale Ciebie to już chyba tag #przegryw przestał dotyczyć?