Trismagist2025-03-01T19:37:51+01:002To nie jest śmieszne nic a nic. Nic mnie tak nie zmotywowało i dodało sił, do podniesienia motocykla po wywrotce na leśnym trakcie.
Seele2025-03-01T19:39:49+01:003@Trismagist do dziś mam bliznę po tym jak się w lesie wywaliłem na simsonku mając 16lat xD
grzymislaw-mocowladny2025-03-05T20:38:43+01:00010 lat, romet pony v2 (a tak naprawdę Pony 301). Zbyt fantazyjny zakręt i 2 tygodnie smarowanie olejem Szostakowskiego.