MarshalistGURUw Marshaltown2024-04-14T14:20:59+02:0015https://streamable.com/vu4yet #jedzenie1514Udostępnij
VonTrupka2024-04-14T14:27:02+02:001no nie powiem ojebałbym razem z talerzem (っ˘ڡ˘ς) ale tyle chrzanić się z kucharzeniem to mi się nie chce (´・‸・ ` )
con9872024-04-14T14:32:45+02:001Można zrobić więcej sosu i wpakowac jeszcze gorący do słoików do zawekowania, będzie na pozniej
Mielonkazdzika2024-04-14T15:12:23+02:003@VonTrupka dajemy wszystko naraz do instant pota. 1.5h, szarpiemy, redukcja sosu i na makaron.
VonTrupka2024-04-14T15:21:04+02:001@con987 żeberka to nie jest tania rzecz żeby aż tyle na raz (´・‸・ ` ) @Mielonkazdzika wy sobie dawajcie, jo ni mom (´・‸・ ` )
con9872024-04-14T14:34:23+02:000Przepis by się przydał... Co on dodaje gdzieś w połowie z plastikowego przezroczystego pojemnika?
moderacja_sie_nie_myje2024-04-14T14:52:04+02:004@Marshalist Gówno się znają na kuchni ci azjaci. Schabowego by zrobił a nie jakiś makaron z padliną wyglądającą jak kupa.
Mielonkazdzika2024-04-14T15:09:05+02:005@moderacja_sie_nie_myje schabowe to oni non stop wpieprzaja.
moderacja_sie_nie_myje2024-04-14T15:39:20+02:003@Mielonkazdzika Czyli jednak porządni ludzie są ci azjaci.
Mielonkazdzika2024-04-14T15:44:18+02:001@moderacja_sie_nie_myje na to wychodzi Jak by sie tak im przyjzec pod kontem kulinarnym, to normalnie czlowiek by pomyslal ze to slowianie. W takiej Japonii w barach do piwa daja miseczke salatki ziemniaczanej z kiszona kapusta. Pyszne polaczenie
NiebieskiSzpadelNihilizmu2024-04-14T16:03:01+02:004@Mielonkazdzika jest nawet taki kanał na YT, gdzie gość ma rodzinę i w Polsce i w Japonii i japońskiemu dziadkowi przygotowuje właśnie polskie potrawy.
lagun2024-04-14T14:53:43+02:003Najbardziej się przeraziłem, jak zaczął to ściskać w łapach. Ale finał chyba ok.