@starszy_mechanik znaczy te amerykańskie domki z tektury to jebać, bo to jakiś śmiech na sali, a nie dom, ale gratulacje do tego tytana intelektu, który postanowił stawiać szkielet 1. piętra na gołym szkielecie parteru bez żadnych wcześniejszych wzmocnień przyszłych ścian. Żadnych płyt, nawet żadnych poprzecznych belek, nic. A potem stwierdził, że tak zajebiście idzie robota, że jeszcze jebnie tym sposobem 2. piętro.
@starszy_mechanik eh no sorry, wiem, że to kontrowersyjna teza i masa ludzi się oburza, jak tak to prezentuję "bo oni tak całe życie żyją a poza tym statystyczny Amerykanin przeprowadza się w ciągu życia 7 razy więc taniej, szybciej i wygodniej jest wybudować taki lekki dom"... tylko potem masz sezon tornad i te cudowne wynalazki myśli papierowej odlatują. Nie mówiąc już o tym, że jak chcesz coś przykręcić do ściany, to musisz przez pół godziny szukać gdzie masz belkę w ścianie, żeby się nie wkręcić w kartongips, bo to nie utrzyma żadnego większego obrazu, nie mówiąc o 60" telewizorze. Albo jakichś totalnie popierdolonych przypadkach, gdzie w ścianach ci się lęgną myszy, osy czy inne szerszenie.
Zaloguj się aby komentować