Heńki i Henrietty, ktoś orientuje się jak działa ten cały Polregio? Sprawdzam sobie bilet na pociąg do #bydgoszcz i z dworca głównego do dworca głównego jest 19 złotych ale na Polregio my wyświetliło około 14 złotych. Jak to działa, oni mają swoje jakieś osobne pociągi czy to jest ten sam pociąg tylko taniej? #kolej #podroze #pociagi
