Alawar★Fanatykw Dyskusje2026-06-22T23:14:23+02:006#hejto Pijemy dzisiaj coś czy nic #alawar pyta? Ta to dopiero poniedziałek... https://streamable.com/fav6ac Jak wyżejPijemyCośNicTo już poniedziałek?32 Głosów615Udostępnij
Taxidriver★2026-06-22T23:56:18+02:002@Alawar chodzi o brakującą opcję “OP to pedau” Taki, żart z internetow.
Alawar2026-06-23T00:13:13+02:001@Taxidriver No to życzę miłego wypoczynku szczęściarzu i nie przesadzaj z piwkiem a i najważniejsze nie sikaj do morza w pobliżu innych osób
sireplama★2026-06-23T00:47:41+02:000Od soboty albo wymiotuje, albo leżę w szpitalu, albo leżę i staram się nie wymiotować... Ja pass z alko na jakiś czas.