@hejto #hejto od kilku dni jak wchodzę na stronę to zatrzymuje mi się YouTube grający w tle, proszę o naprawienie bo przyprawia mnie to o atak paniki ze ktoś dzwoni i będę z nim musiał rozmawiać. iPhone, chrome, oficjalna apka YouTube

Komentarze (4)

NiebieskiSzpadelNihilizmu

To jest crash course dla introwertyków @hejto nie naprawiajcie tego 🤣

wombatDaiquiri

@NiebieskiSzpadelNihilizmu myślałem ze hejto to safe space dla autystów

bojowonastawionaowca

@wombatDaiquiri przekazane!

Mikel

@bojowonastawionaowca To i ja się podepnę tutaj, bo geneza mojego problemu jest chyba ta sama - odtwarzanie audio "w tle" w appce. Pewnie dlatego YT sie pauzuje, bo rozpoznaje kiedy audio idzie z innej apki i pauzuje swoje odtwarzanie.


Mnie natomiast denerwuje to że to "audio w tle" jest nie do zatrzymania kiedy przejdę z "gorących" bezpośrednio do posta. Scenariusz wygląda tak: Oglądam sobie gorące, np. z 3h, znajduję post z filem, puszczam i oglądam. W trakcie oglądania chce zobaczyć komentarze - klikam więc na posta (nie pauzujac filmu) - i już jestem w dupie jeżeli klikne "o raz za dużo", bo ten filmik z wpisu również się odpali, nie pauzując tego filmu z głównej. Dochodzi do tego że dźwięk z obu filmów leci jednocześnie. Najgorsze, że powrót do gorących nie zawsze powoduje że wracamy do odtwarzanego filmu - technicznie więc nie mogę wtedy zwyczajnie wrócić i zapauzować tego filmu z głównej. Muszę więc restartować aplikację żeby nie ocipieć od tej kakofonii.

Zaloguj się aby komentować