Hej czy jak paczka zamiast do paczkomatu, jest magazynowana w paczkopunkcie, to odbiorca dostanie SMS od hejto żeby odebrać #hejtopaka?
#kiciochpyta
Hej czy jak paczka zamiast do paczkomatu, jest magazynowana w paczkopunkcie, to odbiorca dostanie SMS od hejto żeby odebrać #hejtopaka?
#kiciochpyta
Zaloguj się aby komentować