Komentarze (7)

Geopolityk Wojczal: tu wcale nie chodzi o jedzenie gówna, Donald Trump odciąga w ten sposób uwagę od tego że oczy USA skierowane są na Iran, oraz domykanie Rosji w regionie.

@iNoodles kurwa jak ja straciłem szacunek do tego człowieka w ciagu ostatniego roku. Miewał całkiem dobre predykcje i ciekawie, często pod prąd się wypowiadał ale od kiedy Trump i magusy doszli do władzy to wali kapiszonami raz za razem.

Chłop nie potrafi przyjąć, że jego idole nie kierują się logiką i chłodną kalkulacją tylko zachciankami dziada z demencją, osobistymi inferesami i ideologią. W latach 30' XXw taki Wojczal racjonalizowalby Malarza i NSDAP.

@Stashqo no przestał realnie oceniać co dzieje się na świecie, tylko kreuje rzeczywistość pod tezę(nie mam pewności czy za darmo)

@BapitanKomba oryginal,przeciez chlop zesral sie w spodnie na konferencji prasowej( ͡° ͜ʖ ͡°) tak bylo( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Zaloguj się aby komentować