@Rozpierpapierduchacz noo i chuuj, będzię porównanie XD A co z nimi jest nie tak niby? Za 30zł notatnik w twardej oprawie, 240 stron, w kropki, cena spoko się wydaje ¯\_(ツ)_/¯
Edit: Sprawdziłem na yt, trochę przebija jak widzę i trzeba będzie pewnie pisać jednostronnie.. Trochę mnie wkurwiłeś XD Jednak zamawianie na szybko w pracy to nie zawsze najlepszy pomysł. Mogę jeszcze anulować, nie wysłali niby, hmmmmm
@fonfi Wiesz co, nie patrzebuję na ten moment w sumie żadnego XD Prowadzę na bieżąco Bullet Journal na Rhodii i z małych wyrywanych kartek też Rhodii i jestem bardzo zadowolony. Myślałem, że dostanę tutaj coś bardziej chłonnego, ale przyjaznego dla pióra, ale widzę, że to gówno jest zbyt chłonne i wszystko przebija XD No nic, w takim razie nawet nie chce mi się bawić chyba w zwroty, anuluję zamówienie i tyle, szkoda
Zaloguj się aby komentować