A_a★Liderw Heheszki2024-09-08T10:52:19+02:0099#heheszki #patodeweloperka #nieruchomosci9910Udostępnij
jkeen2024-09-08T18:41:41+02:005Nie orientuję się w cenach u dilerów, ale domyślam się, że deweloperzy chcieliby coś w stylu: 30 PLN za gram mieszkania.
A_a★2024-09-08T19:51:47+02:002@AndzelaBomba a myślisz, że od czego są darmowe pokazy, foldery etc? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)