owczareknietrzymryjski★Mistrzw Hydepark2025-03-03T14:15:05+01:0075#heheszki #humorobrazkowy #hejto30plus7510Udostępnij
Wrzoo★2025-03-03T14:19:01+01:0014@owczareknietrzymryjski Uuuuu, śliczny! Taki w sam raz na cekiny albo szafran ʕ•ᴥ•ʔ
owczareknietrzymryjski★2025-03-03T14:19:40+01:0024@Wrzoo na ten szafran co go kupiliśmy 10 lat temu i do niczego nie użyliśmy?
owczareknietrzymryjski★2025-03-03T14:22:25+01:0012@Kronos takiemu cute słoiczkowi odmówisz? zmieści się tam po prawej stronie, sporo miejsca jeszcze za czajnikiem
Rozpierpapierduchacz★2025-03-03T14:21:25+01:009@owczareknietrzymryjski Na mieszanki atramentów w sam raz
cebulaZrosolu2025-03-03T14:42:52+01:0013Ja tak mam z pudełkami, np tymi 1kg po serze do sernika, albo puszki po kawie czy inne zakręcane pojemniki po kreatynie itp. Jak mnie boli jak muszę je wyrzucić, no ale już nie mam ich gdzie trzymać a większości z nich i tak nigdy nie użyłem :/
owczareknietrzymryjski★2025-03-03T14:45:23+01:002@cebulaZrosolu są takie inne pojemniki które przyjmą twoje pudełka
Niv2025-03-03T14:54:18+01:001@owczareknietrzymryjski kupowałem ostatnio takie, idealne do sosu z caroliny reaper, jeden starcza na pół roku.