Komentarze (13)

@Pan_Pomidor K⁎⁎wa na mojej dzielni koleś zrobił post ze zdjęciem - piesek go obszczekał a właściciel nie wziął go na smycz i był niemiły, więc oczywiście musiał zrobić posta na Fejsie, popijając swoje sojowe latte.

@Opornik mnie tez czasem korci upublicznianie chamstwa, jak opierdolenie nic nie daje, a sprawa jest zbyt błaha dla służb, to najlepiej działa zawstydzenie przy znajomych, sąsiadach, rodzinie

@Opornik no i lepiej tak, bo pewno typ od psa słów by nie zrozumiał, a jebnąć go w ryja na opamiętanie i iść siedzieć jak za człowieka, to jeszcze większa głupota niż post na fejsie...

@5tgbnhy6 a potem pozewek z art. 212 i hajsik dla ofiary "zniesławienia"? @tellet Przecież nie musi nikt od razu walić w ryj. Normalni ludzie potrafią się dogadać, mam na myśli raczej akcje typu jak ta na obrazku:

795395cf-9cac-4f0f-9daa-b072cb9834f6

@Opornik no opisałeś sytuację, w której właściciel psa był niemiły, więc raczej nie dało się dogadać, nikt też nie mówi o zniesławianiu, czasami wystarczy opisać sytuację, wrzucić zdjęcie samego psa i już każdy wie o kogo chodzi i dlaczego ktoś opisuje sytuację, tym bardziej jak jakaś mniejsza miejscowość/społeczność. a Ty wspominając o popijaniu sojowego latte najbardziej się upodobniłeś do pana wyżalającego się na 4chanie z Twojego mema

@Opornik


Normalni ludzie potrafią się dogadać,


No jednak zakładam, że jak ktoś nie potrafi upilnować kundla i jeszcze się sra o to, że ten kundel do kogoś podbiega i ten ktoś mu zwraca uwagę, to już jest po prostu na poziomie podobnego zwierzęcia, do którego żadne słowa nie przemówią do rozumu, więc co się pozostaje?


-kopnąć latającego wokół ciebie kundla na oczach właściciela = "olaboga ON SIEM TYLKO TAK BAWIŁ O TY HAMIE PIRDOLONY JAK ŚMIESZ"

-sprzedać listwę na opamiętanie = "HALO POLICJA TEN PAN MNIE BIJE! WARYJAT JAKIŚ!!!"

-dokonać publicznego ostracyzmu, tak by lokalna społeczność wiedziała o kogo chodzi, a ten debil przez ww. ostracyzm zaczął się po prostu obawiać, bo prości ludzie i zwierzęta nie rozumieją innych uczuć jak strachu.

Zaloguj się aby komentować