Rozpierpapierduchacz★GURUw Hydepark2025-06-06T11:15:36+02:0049#heheszki #hejto #perypetiemanata497Udostępnij
pingWIN2025-06-06T11:33:22+02:0024@Rozpierpapierduchacz musi pan tak napierdalać z samego rana? 3 dni grzmoci i grzmoci, zniszczenia w całej Polsce, a ten strzela tymi piorunami dalej
TheCaptain★2025-06-06T12:24:06+02:0015@pingWIN dopije kawę i jakoś trzeba wysiedzieć do tej 16 w pracy xD wrócę
pingWIN2025-06-06T12:54:41+02:0023@TheCaptain oj, jak tyle czasu masz to zdążysz 8000 piorunów manatowi nabić, a i dla Dziwenka starczy pewnie xD
TheCaptain★2025-06-06T13:08:49+02:0014@pingWIN panowie, spokojnie. Kciuk do piorunowania mam jeden xD Ustawić się w kolejce, żebym kogoś nie grzmotnął dwa razy ( ͡° ͜ʖ ͡°)