Fly_agaricGURUw Dyskusje2026-06-22T15:54:20+02:00106#heheszki #heheszkipolityczne #kurwaopie #epsteindidntkillhimself Nic mocniejszego dziś nie zobaczycie.1068Udostępnij
radziol2026-06-22T20:05:29+02:009@Fly_agaric nikt nie ma takiego mema, wszyscy go zazdroszczą. To amerykański mem robiony w Ameryce
SaucissonBorderline2026-06-23T10:41:57+02:001@radziol To amerykański mem robiony w Ameryce montowany, montowany co najwyżej