Nawet do paczkomatu wysyłają, wiec dostęp do broni jest łatwy xD. A jak ktoś myśli ze to zabawka to niech zobaczy na YT testy na żelu balistycznym jakie ta „zabawka” sieje spustoszenie. Ostatnio robiłem pomiary energii pocisku, i wyszło mi ponad 300J (tyle co współczesny 38. Special), a zabójcze jest już około 80J.

Zaloguj się aby komentować