#heheszki #awariamicrosoft #polskieurzedy #humorobrazkowy

#heheszki #awariamicrosoft #polskieurzedy #humorobrazkowy

@DEATH_INTJ @festiwal_otwartego_parasola paradoksalnie wielu klientów uważa, że JAK ZA COŚ PŁACISZ DUŻO SIANA TO NA PEWNO JEST LEPSZE, darmowe i open source nie, bo jak za darmo to na pewno gówno. Oczywiście nie jest to reguła, bo jest płatny soft który ciężko zastąpić jakimś open source, no ale niektórzy przyjmują za pewnik że wywalenie kupy forsy gwarantuje fantastyczną usługę.
Zaloguj się aby komentować