wielbuont2026-05-26T18:59:48+02:002@ostrynacienkim jedzenie ch⁎⁎⁎we, czyli standard w knajpach prowadzonych przez Ukraińców
solly-12026-05-26T19:10:10+02:0012jakbym mial z 8 lat to bym sie zasmial. ludzie, dorosnijcie w koncu i posmiejcie sie z papieza
jajkosadzone2026-05-26T19:13:56+02:001@solly-1 ola boga,papieza obrazajo ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)