@Prucjusz @kaszalot Dokładnie. Tak samo jak ktoś napisze komentarz z jedną literką "N" i potem w następnych komentarzach pod nim ludzie dopisują "I" "G" i tak dalej. Zaczęli za to banować to ludzie wklejali literki tylko utworzone z logotypów znanych marek typu Netflix. Oczywiście to też zaczęło być banowane xD. Generalnie to w zachodnim internecie to za użycie tego słowa jesteś traktowany jak zbrodniarz wojenny, twoje konto dostaje bana na przynajmniej miesiąc jak nie perma. Ludzi zaczyna to zwyczajnie irytować. Zwłaszcza, że oni banują nawet za używanie słowa które jest nazwą kraju xD. Więc ja bym na to patrzył bardziej w ramach buntu a nie, że to ma być śmieszne.
Zaloguj się aby komentować