MiernyMirek2024-05-22T16:05:24+02:002@cebulaZrosolu eh, ja nie. Może cię dogonię, mam tak podły nastrój, że aż mi się zachciało
MiernyMirek2024-05-22T16:59:56+02:001@cebulaZrosolu a co będę tutaj prywatne historie w internecie wypisywał
rakokuc2024-05-22T16:58:13+02:002@cebulaZrosolu a pamiętasz o starym chińskim przysłowiu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
cebulaZrosolu2024-05-22T16:59:14+02:001@rakokuc nie pamiętam bo akurat tak pracuje, że dzisiaj weekend zadałem a do pracy idę w niedzielę...m
ErwinoRommelo★2024-05-22T17:21:30+02:002@cebulaZrosolu ee to luzik, zjedz cos i polewaj nastepna kolejke.