Opornik★2026-06-23T09:09:47+02:002@bartek555 padało? Pewnie już się nie możesz doczekać kiedy się skończy to gruzowisko i normalny trawnik wyrośnie.
bartek555★2026-06-23T09:18:55+02:008@Opornik nie padalo, ale pan ogrodnik lvl 4 wie jak sie odkreca wode i bawi blotkiem ;)
jakub-krol2026-06-23T09:46:24+02:003@bartek555 mając dwójkę dzieciaków, wiem że najlepsza zabawka to mauser pełen wody Przynajmniej spokój mam, dopóki woda w baniaku
bartek555★2026-06-23T09:28:33+02:003@zomers jak na prawie 2 lata to tylko raz byly prane pare mc temu. Nie jest z nim tak zle w tej kwestii I kremowe kurrrrwaaaaa xD