Paciu062024-09-25T18:55:05+02:001Gęsi pępek?:p jak je robisz? Zawsze je zostawiam a jest ich wysyp koło mnie.
Ragnarokk★2024-09-25T19:22:31+02:001Podgrzyby i suchogrzybki. Zawsze takie zbierało sie u mojej babci w świerkowym lesie
koniecswiata2024-09-25T22:42:07+02:001@lagun U mnie się mówi na te grzyby "zajączki". Ja nazywam je grzybami homeopatycznymi, bo nie mają żadnego smaku i zapachu. Nie schylam się nawet po nie, bo już mam swoje lata i trzeba szanować kręgosłup. Ale rozumiem radochę zbierania
lagun2024-09-26T19:34:51+02:000@koniecswiata jo tam nie wim może do konowała iść powinieneś bo jak te homeopaty wrzuciłem do suszarki w garażu to waliło grzybami aż do poddasza 😄
koniecswiata2024-09-27T10:04:00+02:000@lagun XDDDD No pewnie to zasługa tych paru podgrzybków brunatnych, które też udało Ci się zebrać