ErwinoRommelo★2024-08-09T18:30:04+02:004@vredo i do tego customowo wiesz kega chłodzonego podpiąć tak zeby z lufy browarek leciał…
vredo2024-08-09T18:31:50+02:003@ErwinoRommelo Piwo to tam uj, można zawsze do żapki skoczyć ale takie mięsko z grilla...
vredo2024-08-09T18:41:46+02:002@ErwinoRommelo Jo tysz ale lubię takie fest przypieczone, "węgielki" ale nie za bardzo, tak żeby chrupały.