Gracie w #ghotic remake? Jakie wrażenia? #gry bo sam się zastanawiam czy nie sprawdzić, bo w oryginał grałem tylko chwilę, chyba to się zgrało że jak miałem kompa to wolałem w #morrowind pograć.
Gracie w #ghotic remake? Jakie wrażenia? #gry bo sam się zastanawiam czy nie sprawdzić, bo w oryginał grałem tylko chwilę, chyba to się zgrało że jak miałem kompa to wolałem w #morrowind pograć.
Zaloguj się aby komentować