#gownowpis #pilkanozna #alkoholizm #narkotykizawszespoko
Pamiętam jak kiedyś grałem w PES5 (pro evolution soccer) na Panasonicu 32 cale CRT (874kg) i zrobiłem zmianę na jakiegoś typa 16 lat co miał statystyki średnio 60/100 co się zwał Messi. Chwilę później jarałem blanta to zmieniłem na C+ i jakiś Ronaldo (ten podrabiany, wysoki) kiwnął i minął trzech typa po czym chyba Van Nistelrooy walił karnego. Po tej akcji krzyknąłem - "ty stara kur%$ zmarnowałaś mi...tzn. kochanie chyba właśnie widziałem najwybitniejszego piłkarza naszych czasów". Miałem rację tylko nie wiedziałem jeszcze, że to ten chłopak z komputera.
Messi>CR79