#gotujzhejto #nadjedzenie #gotowanie
Ramen, dzieło męża (ja tylko pomagałam)

#gotujzhejto #nadjedzenie #gotowanie
Ramen, dzieło męża (ja tylko pomagałam)

@Hangry ten gość idzie od podstaw: https://m.youtube.com/watch?v=nscTA7QxryM ale idzie po całości bez skrotow :).
@Sakada super sprawa, bardzo lubię ramen chociaż bardziej mi przypada do gustu miso ze względu na swoją prostotę
jako taką autystyczną ciekawostkę mogę dodać że style pałeczek do jedzenia różnią się w zależności od kraju z którego pochodzą, te na zdjęciu chyba są w stylu chińskim (wydają się dosyć długie i z tego co widzę mają kwadratowe zakończenie)
@Hangry Przepis znaleziony w necie, wybraliśmy taki, który nam podpasował, teraz kurcze nie pamiętam który..
Zaloguj się aby komentować