GucciSlav★Fanatykw Hydepark2024-01-29T07:38:10+01:0059Generalnie to uważam, że ta #zima by mogła już wykurwiać na śmietnik.599Udostępnij
Daniel_Obajtek2024-01-29T08:30:56+01:0017@GucciSlav Panie co to za zima, ledwo co na minusie i to też czasami, od dłuższego czasu na plusie
GrindFaterAnona2024-01-29T11:42:28+01:001@GucciSlav ledwo 3 miesiące w roku gry w hokeja i jeszcze to chłopu chcą zabrać
GitHub2024-01-29T12:50:42+01:001No za taką zimę jak w tym roku to podziękuję. Raz na narty pojechałem...
Loginus07★2024-01-29T13:35:31+01:003Przez większą część życia byłem zimolubem (bo słońce nie świeciło w monitor). Teraz to ja czekam od miesięcy na taki ciepły, słoneczny dzień by wyjść na rower i łapać witaminę d i doczekać się nie mogę i tylko kolejne trasy na komoocie planuje