Gdyby nie daj Boże wybuchła u nas wojna, to Lewandowski powinien być naczelnym wodzem Polski. Oczywiście Pan Pułkownik
Właśnie stworzył własny program na YT
https://www.youtube.com/watch?v=bpuM_L8oHF4
#wojsko #wojna
Gdyby nie daj Boże wybuchła u nas wojna, to Lewandowski powinien być naczelnym wodzem Polski. Oczywiście Pan Pułkownik
Właśnie stworzył własny program na YT
https://www.youtube.com/watch?v=bpuM_L8oHF4
#wojsko #wojna
Gdyby nie daj Boże wybuchła u nas wojna,
ja to bym chciał zobaczyć listę synów wszystkich polityków wraz z krajem pobytu i wyznaczonym terminem stawienia się w WKU w razie wybuchu wojny pod rygorem dożywotniego więzienia w przypadku niestawienia się wraz z konfiskatą majątku rodziców.
tyle by mi wystarczyło. na ochotnika bym się nawet zgłosił.
@SaucissonBorderline może i przesadzam (uprzedzałem, że może mam zmielony mózg), ale obejrzałeś? Tam co kilkanaście sekund jest prezentacja tych steków, a to z boku, a to w ramce, no bardzo to agresywne, szczerze powiedziawszy po 5 minutach wyłączyłem, bo nie dawałem rady....
Widzę jak to jest u innych z reklamami i albo to jest na początku/końcu, albo fragment sponsorowany (oznaczony), albo w ramce cały czas, ale bez animowania tego. Oglądasz poważny kontent, a tu ciągle wjeżdżają te steki....
@ramen nie no co do intensywności reklam to tak zgadzam się
może startują i hajs by potrzebny, ale tak jak jest jasno zaznaczony blok reklamowy, ewentualnie ta w formacie L na początku i gdzieś koncu filmu to spoko ale jak to zaczyna przypominać Polsat to przesada
ale z niefortunnością mięsa i tematu no to akurat wiesz ja tego nie widzę
Zaloguj się aby komentować