szasznikOsobistośćw Biznes2023-01-16T10:19:32+01:0084#gaz #ekonomia #orlen #gospodarka849Udostępnij
maximilianan★2023-01-16T10:42:50+01:006Nacjonalizacja kosztów i prywatyzacja zysków. Tak się robi biznes w Polsce...
jasper6662023-01-16T11:09:40+01:0025Widzę że na tym portalu silnie występuje, nie wiem czy można to nazwać kompleksem bo raczej może syndromem stresu po urazowego, względem wykopu. przejrzałem parę wpisów i wszędzie białek, białek, białek... xD
JesteDiplodokie2023-01-16T11:12:16+01:000@jasper666 my najzwyczajniej w świecie lubimy tej parufce ..ć xD
boogie★2023-01-16T11:16:15+01:0012@jasper666 cały ten portal powstał jako "paszkwil" na Albicle i Białka, więc czemu jesteś taki ździwiony?
bob-dylan2023-01-16T11:41:17+01:003Cytuję: No zarabia na Polakach, a na kim ma zarabiać? Na gołębiach? https://streamable.com/b81o4i
ZmiksowanaFretka2023-01-16T11:54:22+01:0010@jasper666 większość użytkowników to spadochroniarze albo uciekinierzy z wykopu, skąd zdziwienie?