Deykun★Liderw Hydepark2023-07-19T15:00:10+02:006Funkcja wyłącz będzie w Windows12. #windows66Udostępnij
UncleFester★2023-07-19T15:07:52+02:005Zwykli użyszkodnicy, połączeni przez rdp, nie mają możliwości wyłączania maszyny zdalnej. Tak było, jest i będzie. Rzekłem
Zuorion2023-07-19T15:59:20+02:003Bez admina shutdowna chyba nie odpali. Z odpowiednim ustawieniem grupy to nawet cmd nie utuchomi.
UncleFester★2023-07-19T17:52:44+02:000@Acrivec >cmd > shutdown -t 1 Nope, albo cmd z prawami admina, albo zapyta o kredensy.
VanQuish2023-07-19T15:08:58+02:008Jak ma niby ten biedny Microsoft od Ciebie dane wyciągać jak ty komputer wyłaczony mieć.