Swietny film. Wahlberg forma zycia.
Ten łysy nawet do mnie podobny. Ostatnio mase zrobiłem to też taki szeroki jestem w klacie. Szkoda, że w bebzonie też.
@deafone widząc nazwisko Wahlberg od razu mi się przypominają te jego przechwałki z podciągnięciami i tą żałochę, jaką wtedy odjebał XD chłop co się 5 razy podciągnąć nie umie.