#elektronika #elektryka #majsterkowanie #chwalesie
no, warsztat już jakoś wyposażony

#elektronika #elektryka #majsterkowanie #chwalesie
no, warsztat już jakoś wyposażony

@redve jakie 50zl, na allegro po 25, u kitaja po 10
https://a.aliexpress.com/\_EuJBEA9
80zl to ja za całą lutownicę t12 już z grotem zasilaną z usb c zapłaciłem
Zaloguj się aby komentować