Ej mam pytanie, dlaczego ten pociąg co jedzie z daleka nie chce jechać do Warszawy? #kiciochpyta
Ej mam pytanie, dlaczego ten pociąg co jedzie z daleka nie chce jechać do Warszawy? #kiciochpyta
@cebulaZrosolu Bo oni tam nas nie lubią. Kiedyś trzech ludzi znalazło butelkę z dżinem - a ten, w zamian za uwolnienie, obiecał spełnić każdemu po jednym życzeniu:
Ach, jak ja kocham Kaszuby. Dżinie, spraw, żeby powietrze u nas zawsze było czyste, wody niezatrute i pełne ryb, a lasy bujne i wiecznie zielone! - powiedział Kaszub.
Zrobione - odpowiedział dżin.
To teraz ja. Otocz, proszę, Warszawę takim wielkim murem, żeby te wieśniaki z prowincji nie mogły do nas przyjeżdżać - powiedział warszawiak.
Zrobione - odpowiedział dżin.
Te, dżin, coś ty za mur tam postawił? - spytał się Ślązak.
Majstersztyk! 10 kilometrów wysokości! Dwa kilometry grubości u podstawy! Mysz się nie prześliźnie!
To nalej tam wody do pełna…
Zaloguj się aby komentować