Ej jak to wygląda od strony technicznej? Jestem obecnie na L4 od 9 dni, mój januszex z tego co słyszałem jest wściekły xD więc zdecydowałem się rozwiązać umowę za porozumieniem stron. Więc załóżmy do dziś mam L4, i że idę tam jutro, składam papier z wypowiedzeniem. Czy jeśli będę miał kolejne L4 od poniedziałku to przejdzie? Czy zapłaci za to januszex? XD i jak wygląda wtedy procedura? Wpisuje NIP firmy czy zusu? Dosyłam jakieś dodatkowe papiery? Nie chce zostać na lodzie jak będę szukał normalnej pracy #pracbaza #praca