Ej bo już zgłupiałem, te kody -25% do #multikino na #allegro #allegrosmart to są do wykorzystania w dowolnym dniu czy tylko na to święto kina? I co miesiąc takie dajo? Bo nawet nie zwracałem na to uwagi. #kino
Ej bo już zgłupiałem, te kody -25% do #multikino na #allegro #allegrosmart to są do wykorzystania w dowolnym dniu czy tylko na to święto kina? I co miesiąc takie dajo? Bo nawet nie zwracałem na to uwagi. #kino
Zaloguj się aby komentować