Ehs pograłbym sobie w takiego dobrego #rpg gdzie zaczynasz jako barchło do obijania, znajdujesz kij i szmaciane buty +1 do obrony i się cieszysz. Taki trochę survival RPG. Z fajnym system kraftingu. Większość gierek nawet jak zaczynasz jako chłopiec do bicia to i tak w połowie daje ci zabawki ze kładziesz wrogów jak jak łęcina glazurę.