Dziwne, bezproblemowo, bez kolejek. Jedynie ta obsuwka 2,5h. Czuje sie nieswojo.
#barteknamorzu #podroze #pracbaza #marynarz

Dziwne, bezproblemowo, bez kolejek. Jedynie ta obsuwka 2,5h. Czuje sie nieswojo.
#barteknamorzu #podroze #pracbaza #marynarz

Zaloguj się aby komentować