cebulaZrosoluMistrzw Hydepark2025-06-03T17:16:13+02:0032Dzisiaj we 3 na sterowni siedzimy. Ale ich zagazuje! #jedzzhejto3217Udostępnij
AdelbertVonBimberstein2025-06-03T17:31:32+02:009@cebulaZrosolu ryżu se nawalił a potem kałdun rośnie.
cebulaZrosolu2025-06-03T17:33:22+02:005@AdelbertVonBimberstein no a jeszcze ryż mnie wzdyma dodatkowo
vredo2025-06-03T17:43:36+02:004@zjadacz_cebuli Antonio Cebularos https://www.youtube.com/watch?v=w5fLGWrHouk
vredo2025-06-03T17:51:14+02:002@zjadacz_cebuli Bomba cebulowa ma ogromną siłę rażenia, u mnie już ptaki pospadały z drzew a @cebulaZrosolu dał dopiero tylko zapowiedź.
vredo2025-06-03T17:58:48+02:003@zjadacz_cebuli Wszystkie konwencje są o dupe potłuc jak przychodzi co do czego.