SirkkaAurinkoAutorytetw Hydepark2026-06-26T20:37:54+02:005Dziś kibicujemy Norwegii! https://www.youtube.com/watch?v=j0YXfeNxJJ0 #mundial #muzyka53Udostępnij
BoJaProszePaniMamTuPrimaSorta2026-06-26T21:52:43+02:001@Solar nie ma Jacobsena, Andre Tande, Forfanga, Breivika i Graneruda. Nie ma o czym gadać, po prostu oddali ten #mecz