maximilianan★Mistrzw Hydepark2025-04-03T17:55:59+02:0050Dziki się ru⁎⁎⁎ją. Bosak: to wina imigrantów WTF #polityka #bekazkonfederacji5011Udostępnij
Djnx2025-04-03T18:15:49+02:0016@maximilianan To jest jakiś inny poziom rozumowania który wykracza poza moje granice logiki. W skrócie. Typ pier... głupoty
NiebieskiSzpadelNihilizmu2025-04-04T00:03:16+02:002@Djnx aż dziw że nie powiedział, że ruchające się dziki to oznaka bezbożnictwa
dzangyl2025-04-03T19:28:41+02:007@maximilianan typowy przykład chowu miejskiego. Człowiek nie ma w ogóle pojęcia o otaczającym go świecie, widzi tylko "warszafkę".
jiim★2025-04-03T21:28:14+02:008Jak typek, który dnia w życiu normalnie nie przepracował może coś konstruktywnego wnieść do życia społeczeństwa? Pozostaje mu takie pierdolenie, by jakoś istnieć.