Dobra, ukończyłem tego Harrego Pottera. Nic szczególnego, krótkie to, spodziewałem się czegoś lepszego. 3/10, może 4/10 bo nostalgia i klimat
#harrypotter #gry
Dobra, ukończyłem tego Harrego Pottera. Nic szczególnego, krótkie to, spodziewałem się czegoś lepszego. 3/10, może 4/10 bo nostalgia i klimat
#harrypotter #gry
@Neetowiec Miałem znajomego co mi mówił że przeszedł dying light w pare godzin..
Ofc jak sie okazało jak gral gral z typem co mial już wszystko wymaxowane i leciał tylko na wprost zabijając wszystkie potwory na jednego hita bo grał na ez modzie i do tego jeszcze nic nie robił bo znajomy z full eq robił za niego wszystko.
On tylko biegł za nim jak turysta.
Nie wiem po ch.. takie coś robić. I jak takie coś można nazwać grą a potem sie chwali że grał w taką a nie inną gre.
Zaloguj się aby komentować