Nebthtet2022-11-27T00:19:21+01:007@lubieplackijohn być może warto trochę kolegę @MaD ustawić do pionu, bo wszędzie za przeproszeniem sra jak jakiś gołąb po nakarmieniu białym pieczywem. Zero własnych treści jakichkolwiek, a tylko dosrywanie się w komentach.